Array ( [page] => sayfa/hakkimizda )

----- Hakkımızda

Hakkımızda

Profesyonel olarak 2008 yılından bu yana SLR ve DSLR Profesyonel makineler ile Tanışmış bulunuyoruz. 2014 yılında stajlar ve eğitimler eşliğinde profesyonelliğe adım attık. 2021 Yılında konseptimizin yüzünü biraz değiştirerek 13 yıllık tecrübemizin bize kattığı emek ile bir çok eğitimlere ve seminerlere katıldık. Yenidoğan bebek eğitimi , Çocuk eğitimleri ve Aile çekim portre fotoğrafçılığı olarak uluslararası sertfikalara imza attık.  2021 yılı 15 Kasımda ise siz değerli manisalılara her bütçeye uygun, çocukla iletişimini tamamıyla süresi olmaksızın ilgilenip onları stüdyomuza alıştırıp muhteşem kareleri yakalamak için , Profesyonel Bebek ve Çocuk konsept stüdyomuzu açtık.  Türkiye’nin en önemli akademilerinden ve uluslararası serfikasında yer alan PhotoPlay Akademi den Uygulama ve Ders aldık. Sonrasında bir çok etkinliklere ve  yenidoğan bebek , Çocuk Konsept , Portre çekimleri gibi bir çok Eğitimlere katıldık . Fotoğraf demek sadece makina ile çekim yapmak değildir, Bunun için gerekli bir çok fotoğraf düzenleme programlarında da bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Photoshop , Aftereffect , Adobe premier , Lightroom vb. Çoğu programlarda üst düzey sertifikalar aldık. Ayrıca Fotoğraf sadece anı yakalamak değildir, o anı ölümsüz kılan ve 1,2,3,...10 yıl sonra tekrar o fotoğrafa bakıldığında o duyguyu ve hissi yaşamaktır. 

 

Stüdyomuzdan kısaca bahsetmek gerekirse, bizler bu konuda çok düşündük, Bir aile bizlere ticaret vizyonuyla gelmemeli, çekim yaptırdık alalım paramızı vizyonunda kesinlikle olmadık. İşte bu nedenle ailelerimize en sıcak , en samimi ve en rahat edecek konforlu bir ortam sunmak bizlerin en baş görevlerinden birisi oldu.  Stüdyomuzu 130 metrekarelik 3+1 ev ortamı şeklinde düzenledik.  Geniş ferah bir çekim alanı , Ailemize ait bir oda , uykusu geldiğinde  bebeğini uyutabileceği bebek yatağı  Ailelerimize aittir. Çekim esnasında kullanabilecekleri  WC , Mutfağımızda çay kahve ve diğer mefruşat içeceklerini ücretsiz kullanım olanağı ve çocukların rahatlıkla  pasta patlatmadan sonra kullanabileceği özel küvetleri, duş ortamları , konsept  odası , dekor odasından oluşmaktadır.  İşte tüm bunlar nedeniyle  yazları konforlu ve serin bir ortamda , Kışları ise sıcacık bir ortamda keyifle unutulmaz kareleri yaşayacağımız stüdyomuzu kurduk.

 

Fotoğraf demek insanların en özel ve mutlu günlerinde yanında olmak, onlara yıllar sonra o fotoğraflara baktığında yüzlerinde gülümsemeye sebep olmak, bir bebeğin dünyaya gelişini görüp onun yıllar sonrasında o anı ailesine ve tüm sevdiklerine hatırladan bu sihir değil de ne! Yaptığımız işe hayranız, Her zaman , kendimizi bir sonraki geliştirme adımına adıyoruz, Hep ilerisi için düşünüyoruz Çünkü bu bizim hayattaki en önemli motivasyon sebebimiz.

 

Son olarak Tekrarı olmayan bu güzel anılarınızı bizimle ölümsüzleştirmek, Bizler için bir gururdur.

Mutlu ve Neşeli Çekimlerde Görüşmek Dileğiyle.

 

DENIZ BABY ART AILESI

Signature
YILLIK TECRÜBEMİZ 15
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ 16798
ULUSLARARASI SERTİFİKALARIMIZ 14
PROFESYONEL PERSONEL 4

Resimler


Seçkin Müşterilerimiz Ziyaretçi Yorumları

Close Zoom